Іноді маленькі пацієнти занадто маленькі для великого обсягу роботи з їх зубками. Іноді вони просто не дуже раді бачити доктора. І якщо довгоочікувана адаптація до прийому у стоматолога не настає, а роботи все ще дуже багато – на допомогу приходять методи седації і медикаментозного сну.

Седація – це стан заспокоєння, яке виникає при вдиханні, зокрема, закису азоту. При цьому пацієнт знаходиться в повній свідомості. Такий метод абсолютно безпечний і не має протипоказань. Однак, він не підійде діткам з порушенням носового дихання (нежить, аденоїди і т. д.) І все ж вимагає деякої кооперації зі сторони дитини.

При необхідності проведення великої санації порожнини рота дитини, великій кількості зруйнованих зубів, особливо, якщо дитина ще маленька – прекрасним методом є медикаментозний сон. Цей процес від початку і до кінця відбувається під контролем анестезіолога. Сучасні препарати дозволяють безпечно забезпечити потрібну тривалість медикаментозного сну. Як правило, ми прагнемо провести повну санацію порожнини рота дитини за один такий візит.

Послуги
Ціна
Консультація
300 грн
Прицільна рентгенографія
100 грн
Седація (Закис Азоту) до 30 хв.
1500 грн
Седація (Закис Азоту) 1 година
2500 грн
Медикаментозний сон 2 години
5800 грн
- кожна наступна година
2500 грн
* Точну вартість лікування можна дізнатися тільки після консультації лікаря