Профілактика карієсу молочних зубів і його своєчасне і якісне лікування дуже важливі для здоров’я дитини. Зруйновані інфіковані молочні зуби – це вогнище хронічної інфекції в порожнині рота, яке загрожує всьому організму. В першу чергу таке скупчення мікроорганізмів створює мікробне навантаження на глоткове лимфоїдне кільце. Це кільце – сукупність мигдалин, які розташовані в глотці і на корені язика, та захищають організм від вхідної інфекції. Якщо ж мигдалини «зайняті» боротьбою з мікроорганізмами з каріозних зубів, вони погано виконують свою основну роботу. Дитина при цьому частіше хворіє, особливо респіраторними вірусними захворюваннями. Також інфекція із зруйнованих молочних зубів сприяє зростанню аденоїдів – лімфоїдної тканини, що патологічно розростається та ускладнює нормальне носове дихання.

Збережені молочні зуби дуже важливі і для формування прикусу. Вони повинні не тільки бути присутніми в зубній дузі, а й мати збережені бічні поверхні і правильну ширину, даючи місце для прорізування постійних зубів. Вони також повинні рівномірно стиратися відповідно до віку дитини. Нестерті молочні ікла можуть “відводити” нижню щелепу дитини в неправильне положення, формуючи порушення прикусу і дисфункцію скронево-нижньощелепного суглоба.

Нарешті, не забувайте – молочні зуби болять так само, як і постійні, і, на жаль, можуть бути джерелом більш ніж вираженого запального процесу.

Послуги
Ціна
Консультація
300 грн
Прицільна рентгенографія
100 грн
Психоемоційна адаптація дитини
500 грн
Пломба з склоіномерного цементу
600 грн
Пломба композитна, малий об'єм
500 грн
Пломба композитна, середній об'єм
700 грн
Пломба композитна, великий об'єм
950 грн
Пульпотомія, накладання МТА
500 грн
Екстирпація, пломбування кореневих каналів молочного зуба
600 грн
Коронка на молочний зуб
900 грн
Аплікаційна анестезія
50 грн
Анестезія інфільтраційна, проводникова
150 грн
* Точну вартість лікування можна дізнатися тільки після консультації лікаря